Cursuri, CV, Improvizatie

Cine suntem noi?

Teatrul Fara Frontiere va propune o altfel de scoala: SCOALA DE IMPROVIZATIE!

O scoala fara restrictii, unde fiecare isi poate exersa creativitatea si spontaneitatea.Aptitudinile dobandite la aceste cursuri va servesc nu numai in domeniul profesional, ci si la imbunatatirea relatiilor cu cei din jur. In plus va garantam distractie intr-o atmosfera relaxata.

Cursurile sunt organizate pe mai multe module, de la incepatori pana la cei mai avansati, care sustin deja spectacole apreciate de public.Ele sunt predate de o echipa formata din actori profesionisti cu experienta temeinica in improvizatie si pedagogie. Prima serie de spectacole sustinute in intregime de improvizatorii nostri a avut loc in anul 2009 la Clubul Taranului Roman.

Pentru inscrieri, va rugam sa ne contactati.

Va asteptam cu drag!
Echipa TFF

0727 866 673
tff@teatrulfarafrontiere.ro
http://www.teatrulfarafrontiere.ro

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s