improFUN, Improvizatie

improFUN la Clubul Ţăranului

Duminică, 18 octombrie, la ora 19:00Teatrul Fără Frontiere prezintă un nou spectacol de improvizaţie marca ”improFUN”, prima trupă alcatuită în unanimitate din improvizatori neprofesionişti (antrenaţi de profesorii TFF). Vă asteaptă un spectacol interactiv în care veţi alege titlurile povestirilor, spaţiile de joc sau temele scenelor prezentate, improvizatorii fiind pregătiţi să vă surprinda şi să vă încânte cu imaginaţia, spontaneitatea şi mai ales umorul lor!

Intrare: 10 lei

Reducere 50% pentru cursantii TFF

Adresă: Clubul Ţăranului (în incinta Muzeul Ţăranului Român) –  Bd Kiseleff nr. 3 (intrarea Monetăriei)

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s