Uncategorized

Curs nou de improvizatie pentru incepatori

Vineri, 9 aprilie, incepe un modul nou al cursului de improvizatie pentru adulti! Cele 4 inatalniri vor avea loc vinerea in intervalul 20:00-22:00. Inscrierile sunt deschise – tff@teatrulfarafrontiere.ro

Pentru mai multe informatii legate de cursurile de improvizatie ne poti contacta la 0727.866.673.

2 gânduri despre „Curs nou de improvizatie pentru incepatori”

  1. M-ar interesa sa ma inscriu la un astfel de curs; organizati si in alte zile sau doar vineri? Vinerea imi e imposibil sa ajung. Astept urmatorul modul, poate se tine in vreo alta zi a saptamanii.

    1. Momentan in celelalte zile ale saptamanii sunt programate alte module (intermediari, avansati…) dar este posibil ca urmatorul modul pentru incepatori sa nu fie tot vinerea. Te-am inscris la newsletter si vei primi info din timp.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s