Uncategorized

Curs nou de improvizatie!

Şcoala de Improvizaţie continuă seriile de cursuri în perioada următoare cu un modul nou pentru adulţi – începători. Cursul începe pe 3 Iunie, cele patru întâlniri având loc joia în intervalul 18:00 – 20:00.

Improvizaţia este abilitatea prin care iţi poţi accesa rapid creativitatea, în situaţii neprevăzute. Cursul de improvizatie te ajută să-ţi dezvolţi spontaneitatea, imaginaţia, intuiţia şi flexibilitatea, să gândeşti pozitiv, să capeţi încredere în tine şi să-ţi consolidezi relaţiile cu cei din jur. Toate acestea se petrec într-un mediu distractiv, lipsit de concurenţă, în care fiecare îşi poate explora latura artistică

Contact/ Info / Înscrieri:
tff@teatrulfarafrontiere.ro
tel. 0754.66.19.57
http://www.scoaladeimprovizatie.ro

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s