Uncategorized

Nou curs de improvizatie

Incepand de miercuri, 8 mai, intre orele 20:00-22:00 vom incepe un nou curs de Introducere in improvizatie. Primul modul al cursului are 4 sedinte si costa 150 lei.

Daca doriti sa oferiti cuiva drag un cadou original de Pasti, ii puteti oferi un voucher la acest curs. Vi-l putem trimite pe mail sau il puteti lua de la sediul nostru iar plata se poate face la inceputul cursului sau prin OP.

Improvizatia este abilitatea prin care iti poti accesa rapid creativitatea in situatii neprevazute. Cursurile ajuta la dezvoltarea spontaneitatii, imaginatiei, intuitiei si flexibilitatii, a gandirii pozitive, precum si la cresterea increderii in sine si consolidarea relatiilor cu cei din jur. Toate acestea se petrec într-un mediu distractiv, lipsit de concurenta, in care fiecare isi poate explora latura artistica.

Toate cursurile de improvizatie sunt sustinute de o echipa de actori profesionisti, cu experienta in pedagogie, condusa de Mihaela Sirbu.

Informatii si inscrieri:

Telefon: 0727.866.673

e-mail: tff@teatrulfarafrontiere.ro

 

 

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s