Uncategorized

Improvizeaza cu noi!

Te consideri o persoana spontana? Prietenii tai rad la glumele tale? Crezi ca ai potential sa improvizezi pe o scena ?

Daca raspunsul la aceste intrebari este DA, atunci esti persoana pe care o cautam 🙂

Contacteaza-ne acum pentru a te inscrie la cursurile de improvizatie sustinute de catre actrita Mihaela Sirbu, lect. univ. dr.  la UNATC  si fondatoarea primei scoli de improvizatie din Romania! Vei avea astfel acces la renumita tehnica de improvizatie, dezvoltata de catre „parintele improvizatiei” – Keith Johnstone si totodata posibilitatea sa faci parte din trupa Scolii de Improvizatie – ImproFUN.

Improvizatia este abilitatea prin care iti poti accesa rapid creativitatea in situatii neprevazute. Cursurile ajuta la dezvoltarea spontaneitatii, imaginatiei, intuitiei si flexibilitatii, a gandirii pozitive, precum si la cresterea increderii in sine si consolidarea relatiilor cu cei din jur. Toate acestea se petrec într-un mediu distractiv, lipsit de concurenta, in care fiecare isi poate explora latura artistica.

Unde ne gasesti? Pe Bd. Hristo Botev nr. 7, in zona Universitate / Piata Rosetti.

Cand vom incepe urmatorul curs? Pe 1 octombrie, intre orele 20:00 – 22:00. Cursul se va desfasura pe parcursul a 4 saptamani, in fiecare marti.

Cat te costa? 150 lei / luna.

In fiecare luna avem cursuri noi pentru incepatori. Daca ne scrii ca nu poti veni martea, sau de la ora 20:00, te vom anunta care sunt alternativele.

Contact/ info/ inscrieri:

Tel.: 0727 866 673, E-mail: tff@teatrulfarafrontiere.ro

 

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s