anunt, Improvizatie

Evenimentul anului la Scoala de Improvizatie

Daca e februarie, e sarbatoare si noi petrecem duminica la Clubul Taranului! Cu 6 ani in urma, Mihaela Sirbu infiinta Scoala de Improvizatie, cea mai importanta scoala de improvizatie din Balcani! Ca in fiecare an, sarbatorim cu tort, sampanie si muuuuulta improvizatie. Va asteptam deci la Clubul Taranului, pe 23 februarie, la ora 19:30. Vom avea alaturi de trupa noastra, ImproFUN, improvizatori dintre cei mai buni, amatori si profesionisti si o tona de surprize. Mai mult, puteti cistiga premii senzationale! Deci: aveti deja program pentru duminica seara, veniti la petrecerea de 6 ani a Scolii de Improvizatie.

Ca intotdeauna, cursantii Scolii de Improvizatie, fosti si actuali, au intrare gratuita!

Adresa: Clubul Taranului, Bd. Kiseleff nr. 3, intrarea din str. Monetariei

Intrare: 15 lei

Rezervari: 021.310.80.48

 

 

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s