Uncategorized

Nou curs de improvizatie din aprilie!

P1040363A venit momentul in care te-ai hotarit sa faci ceva pentru tine. Vrei sa te dezvolti, dar sa te si distrezi, vrei sa cresti, dar sa nu te plictisesti. Nu vrei sa stai acasa sa citesti, sau sa inveti lucruri pe de rost. Vrei sa fii alaturi de alti oameni care au aceleasi obiective. Vrei sa nu fii tratat ca un elev, ci ca o persoana completa, responsabila si creativa. Vrei sa vii la un curs de improvizatie si sa inveti de la niste actori profesionisti,care stiu sa improvizeze, dar stiu sa ii ajute si pe altii sa o faca.

Noul curs Introducere in Improvizatie are loc joia, incepind cu 11 aprilie, intre orele 20:00-22:00.
El poate fi apoi continuat prin cursul Arta Improvizatiei.

Acest curs te va ajuta sa descoperi si sa dezvolti abilitati pe care in viata de zi cu zi nu ai nici timpul si nici mediul in care sa te simti in siguranta sa le testezi. Este 100% interactiv si se bazeaza pe exercitii tipice si practice de teatru de improvizatie.

Te inscrii pe e-mail, la tff@teatrulfarafrontiere.ro.

Grabeste-te, insa, locurile sunt limitate!

Investitia totala este de 750 lei, platibili in rate, la pret de 250 lei/rata sau toate cele 12 la inceputul cursului cu 675 lei, pentru a beneficia de reducere de 10%.

Toate cursurile de improvizatie sunt sustinute de o echipa de actori profesionisti, cu experienta in pedagogie, condusa de Mihaela Sirbu.

Mihaela Sirbu este actrita de teatru si film, lect. univ. dr. la Catedra de Arta Actorului a U.N.A.T.C si fondatoare, inca din 1997, a Teatrului Fara Frontiere si a Scolii de Improvizatie. Preda Arta Actorului la UNATC, dar si la Athanor Akademie din Germania, condusa de prof. David Esrig, precum si improvizatie, fiind specializata in metoda Keith Johnstone. Are o experienta pedagogica in improvizatie de peste 15 ani, lucrind cu actori si studenti, si fiind prima care a introdus in Romania cursuri de improvizatie dedicate persoanelor care vor sa beneficieze de educatie teatrala, fara a fi actori. A lucrat cu mii de oameni si a format zeci de improvizatori in Bucuresti si in tara.

Reclame

1 gând despre „Nou curs de improvizatie din aprilie!”

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )