Uncategorized


Spectacolul este organizat pentru Raiffeisen de Fundatia Teatrul fara Frontiere, prin proiectul Scoala de Improvizatie, de catre Mihaela Sirbu, fondator, actrita de teatru si film si conf.univ.dr. la UNATC.

Backstage Boys este o trupa de 4 actori dinamici, energici si inspirati, nascuta în urma antrenamentelor cu Mihaela Sîrbu, care improvizeaza impreuna din septembrie 2010. Backstage Boys sunt versatili si accepta provocarile lansate de spatii de spectacole neconventionale.  Castigatori ai Campionatului National de Improvizatie, au avut , de asemenea, aparitii televizate, fiind finalisti la emisiunea I-Umor. 

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google

Comentezi folosind contul tău Google. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s